mobirise.com

REJSY

Petarda Consulting, czerwiec 2017
Większość uczestników rejsu  na Mazurach nigdy wcześniej nie była na jachcie, jest to często pierwszy kontakt z żeglarstwem. Osoby dorosłe chętne biorą aktywny udział w życiu jachtowym i przez pełny tydzień, bądź dwa, szkolą się, relaksują i opalają na pokładzie jachtu. Jeśli: lubisz nowe wyzwania, kochasz przyrodę i masz ochotę na siedmiodniowy relaks w dobrym towarzystwie - zapraszamy na nasz tygodniowy rejs na Mazurach - osoby dorosłe, w grupach, w parach i pojedynczo.


Zapewniamy profesjonalnego sternika-instruktora, który opłynie z Wami najciekawsze miejsca na Mazurach i każdego chętnego nauczy żeglarstwa, sterowania jachtem, przepisów, locji i iwelu innych rzeczy.. Będziemy żeglować i spać, na jachtach. Trasa rejsu dla dorosłych jest tak ułożona, że podczas dwutygodniowej żeglugi na Mazurach odwiedzimy najciekawsze mazurskie porty, najlepsze tawerny żeglarskie dla dorosłych i najpiękniejsze dzikie bindugi na których rozpalimy ognisko, będziemy śpiewać mazurskie szanty przy akompaniamencie gitary.


Codziennie nocujemy w innym miejscu na Mazurach. Tydzień pod żaglami dla dorosłych na Mazurach to również dobry wybór na pełen przeżyć urlop. 

PETARDA CONSULTING 2016