https://mobirise.com/

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

Petarda Consulting, listopad 2016

Organizujemy szkolenia indywidualne na Patent Żeglarza Jachtowego na Mazurach.Cenisz sobie prywatność, kameralną atmosferę i indywidualność? Pragniesz wykorzystać część urlopu na zdobycie uprawnień żeglarza jachtowego? Indywidualne szkolenie żeglarskie jest najlepszym rozwiązaniem! Naszą propozycją jest tygodniowy, indywidualny kurs żeglarski dla zaledwie dwóch osób ! Namów znajomego-będzie Ci raźniej!


Szkolenie indywidualne na Patent Żeglarza Jachtowego podzielone jest na zajęcia: Teoretyczne realizowane na lądzie (rano lub po południu i obejmują 6 tematycznych wykładów.) Zajęcia praktyczne realizowane na wodzie do godzin popołudniowych. Kurs indywidualny na Patent Żeglarza Jachtowego kończy się podzielonym na dwie części egzaminem, na którym sprawdzone zostaną: wiedza teoretyczna (test pisemny na lądzie) i praktyczna umiejętność prowadzenia jachtu pod żaglami i na silniku (sprawdzian na wodzie).


Egzamin przeprowadzi Komisja Egzaminacyjna Polskiego Związku Żeglarskiego. Każdy uczestnik kursu, szkolenia indywidualnego na czas kursu otrzymuje podręcznik.

GALERIA

Petarda Consulting, listopad 2016

PETARDA CONSULTING 2016